Naujienų prenumerataNuotolinė tikslų siekimo programa vaikams ir jaunimui "9 treniruotės"

Nuotolinė tikslų siekimo programa vaikams ir jaunimui "9 treniruotės"

SUŽAIDYBINTOS UŽDUOTYS EFEKTYVAUS MĄSTYMO IR EMOCINIO INTELEKTO UGDYMUI! 

Rekomenduojama 11 – 18 metų vaikams, paaugliams ir jaunuoliams (4 – 12 klasėms)! 

 

Jums kyla klausimas, ar reikia mokytis siekti tikslų? Atrodytų, jog sėkmės formulė yra labai paprasta – užsirašai tikslus, pasidarai veiksmų planą ir kasdien atkakliai to sieki. Tačiau viskas ne taip paprasta!

Ką daryti, kai susiduri su įvairiomis kliūtimis? Arba ką daryti, kai tikslas atrodo toks didelis ir tolimas, jog pasidaro baisu jo siekti? Tuomet daugelis vaikų ir suaugusių nebesugeba įveikti kliūčių ir pasiduoda.

Ar susimąstėte, kodėl, apskritai, ne visi žmonės turi tikslus? Jie nežino, nesuvokia, kad tai svarbu. Arba nežino, kaip teisingai juos išsikelti. O galbūt bijo pokyčių ar neigiamų pasekmių, bijo kritikos ir pašaipų. Tačiau žmonės be tikslų dažnai blaškosi, klysta, nežino, kuo užsiimti, yra viskuo nepatenkinti, galiausiai, jie menkai teuždirba ir beveik nieko nepasiekia. Ar to linkite savo vaikui?

 

Kodėl reikia mokyti vaiką siekti tikslų?

Mes norime, kad mūsų vaikai būtų laimingi dabar ir ateityje. Turėdamas tikslų, tiek suaugęs, tiek augantis ir bręstantis žmogus jaučiasi laimingas, turi daugiau motyvacijos, noro ir energijos veikti, labiau pasitiki savimi.

 

Kokia šios nuotolinės programos nauda vaikui, paaugliui, jaunuoliui?

Nuotolinė tikslų siekimo programa „9 treniruotės“ padės:

  • mokytis atpažinti ir teisingai suformuluoti savo tikslus,
  • parengti efektyvų tikslo siekimo planą,
  • įgyti daugiau motyvacijos veikti,
  • mąstyti efektyviau ir pozityviau,
  • atkakliau siekti bet kokių tikslų!

 

Kaip parengta nuotolinė tikslų siekimo programa?

Ši online programa vaikams ir jaunimui – tai devynios efektyvaus mąstymo treniruotės, parengtos ir aprašytos kaip užduotys PDF formatu.

Sužaidybintos treniruotės aprašą sudaro:

  • Apšilimas – trumpai pristatoma tema, supažindinama su svarbiomis žiniomis;
  • Veiksmas – skiriamos užduotys, pateikiamas jų atlikimo pavyzdys ir šablonas;
  • Atsipalaidavimas – pasiūlymai ir rekomendacijos poilsiui bei atsipalaidavimui po intensyvaus užduočių atlikimo.

Tikslų siekimo programa „9 treniruotės“ parengta remiantis TOC for Education metodika (Apribojimų teorija, angl. The Theory of Constraints). Tai efektyvaus mąstymo metodai, sukurti ir ištobulinti dr. E. Goldrato, pritaikyti švietimo sistemai.

Tikslų siekimo programoje ir užduotyse panaudoti žaidybiniai elementai kuria pozityvų vaiko, jaunuolio,  programos dalyvio nusiteikimą ir stiprina motyvaciją mokytis bei atlikti užduotis. 

 

Kokiu būdu vyksta nuotolinė programa vaikams ir jaunimui?

1 -  Kasdien, 9 dienas iš eilės, elektroniniu paštu siunčiamos treniruočių nuorodos. Treniruotės aprašas, pavyzdys ir užduotys parengtos PDF formatu.

2 -   Programos dalyvis savarankiškai raštu atlieka gautas užduotis, jas fotografuoja ir siunčia atgal nurodytu elektroniniu paštu.

3 –   Dalyvis gauna kiekvienos atliktos užduoties įvertinimą – patarimų ir rekomendacijų iš programos autorės.

Tokiu būdu vaikas, jaunuolis gali mokytis, tobulėti ir atlikti visas programos užduotis jam priimtinu laiku ir tempu. Programos autorė įsipareigoja patikrinti atliktas užduotis ir atsakyti į kiekvieną atsiųstą dalyvio elektroninį laišką!

Kiekvienas programos dalyvis, atlikęs visas užduotis, gauna programos baigimo DIPLOMĄ (pdf)!  

 

Nuotolinės programos kaina dalyviui: 26 EUR

Nuotolinės programos kaina klasei (10-30 dalyvių): 197 EUR

 

Programos autorė ir sudarytoja Jurgita Juknaitė – Kozlova - socialinio emocinio ugdymo specialistė, edukacijų ir nuotolinių programų autorė, sertifikuota TOC fo Education (Apribojimų teorijos) koučerė, knygos "Sėkmė per 5 minutes: greitos asmeninio augimo pamokos vaikams ir paaugliams" autorė, VšĮ “Laimi Visi” steigėja ir vadovė. 

 

PROGRAMOS DALYVIŲ ATSILIEPIMAI:

"Labai šaunūs pratimai! Dar niekada anksčiau nebuvau dalyvavusi tokio pobūdžio programoje, todėl man ji paliko didžiulį įspūdį. Labai patiko ne tik lektorės nuoširdumas bendraujant, bet ir puikiai paruošta programa. Skiriamos treniruotės tikrai davė didelį indėlį asmenybės tobulėjimui ir užsispyrimui siekiant tikslų, kadangi kiekvienas dalyvis yra individualiai išklausomas, jam asmeniškai patariama, padrąsinama. Labai džiaugiuosi gavusi galimybę čia sudalyvauti, šie mokymai išties buvo be galo naudingi, o suteiktas žinias galėsime panaudoti dar ir ateityje. Ačiū!" /Akvilė, 18 metų/

"Iš tiesų buvo smagu sudalyvauti  programoje. Kiekvieną vakarą, padarius namų darbus, dirbau ties planu pasiekti tikslą. Supratau, kad kartais tikslą pasiekti lengiau nei atrodo, svarbiausia, atsakingai į tai žiūrėti ir susikurti planą, kaip pasiekti išsikeltą tikslą. Jau naudojuosi pasirašytu žemėlapiu ir pradėjau skaityti pirmąją knygą. Taip pat pradėjau dirbti ties nauju planu naujam tikslui!" /Vesta, 17 metų/

"Ši programa iš tiesų padėjo man suvokti, ko aš noriu siekti ir kaip siekti norimo tikslo. Man puikiai sekėsi. Man labai patiko užduotys ir tai kaip buvo pateikiama visa medžiaga. Tikiuosi, kad artimiausiu metu įvykdysiu savo siekiamą tikslą. O taip pat būtinai naudosiu tikslo siekimo planą. Buvo labai malonu su jumis bendrauti. Ir tikiuosi, kad kada nors dar kartą dalyvausiu tokioje programoje." /Kotryna, 14 metų/

"Ši tikslų programa paskatino ieškoti tikslų, nes tokių kokių nors dalykų iki rimtesnių siekių nevedžiau. Kaip bebūtų keista, šio tikslo, kurį nagrinėjau programoje, jau pradėjau siekti. Tiesą sakant nemaniau, kad man toks dalykas iš tiesų galėtų patikti. Įgavau daugiau drąsos ir motyvacijos visada ko nors siekti. Ačiū!" /Dainė, 18 metų/

 

Jei norite sustiprinti vaiko emocinę gerovę, motyvaciją ir pasiekimus,
užsakykite programą DABAR ir per 24 valandas gaukite
pirmos mąstymo treniruotės nuorodą!

 

*Pildydami šią formą Jūs sutinkate, kad Jūsų duomenys būtų saugomi ir apdorojami šioje svetainėje. Taip pat prieš paliekant savo duomenis prašome susipažinti su mūsų Privatumo politika.

*Registruojant klasę/grupę, pasirinkite tipą KLASEI ir nurodykite kiekį 1

...atgal

Registracija