Naujienų prenumerataKnyga "SĖKMĖ PER 5 MINUTES! Pirmieji žingsniai"

Knyga "SĖKMĖ PER 5 MINUTES! Pirmieji žingsniai"

GREITOS ASMENINIO AUGIMO PAMOKOS VAIKAMS IR PAAUGLIAMS

Autorė: Jurgita Juknaitė - Kozlova
Apimtis: 40 psl.
Leidykla: Lucilijus, 2019 m.

Kaina: 6 eur  (siuntimas 3 eur)  

 

Nuolat kalbama apie tai, kad vaikams trūksta motyvacijos, jie  tampa neveiklūs, neiniciatyvūs...Viena iš priežasčių, kodėl vaikai greitai praranda bet kokią motyvaciją, yra ta, kad jie nepatiria sėkmės. Rezultatų siekimo procesas vaikus beveik nemotyvuoja, nes jiems būtina patirti sėkmę ČIA ir DABAR.

Prisiminkite, kaip reaguojate, kai Jums kas nors pasiseka? Jaučiatės kupini džiaugsmo, energijos ir norite veikti toliau! Būtent to ir reikia vaikams – patirti sėkmę ir pajausti užplūstantį džiaugsmą!

 „SĖKMĖ PER 5 MINUTES! Pirmieji žingsniai” – tai praktinių edukacinių užduočių vaikams ir paaugliams rinkinys, kuriame sudėtos trumpos asmeninio tobulėjimo pamokos tokiomis temomis kaip pasitikėjimo savimi stiprinimas, tikslų siekimas, laiko valdymas, mokymosi įpročių lavinimas, streso ir emocijų valdymas ir pan. Kiekvienos pamokos užduotims atlikti vaikams prireiks vos penkių minučių, o rezultatas bus matomas čia ir dabar. Tai suteiks jiems džiaugsmo, energijos ir motyvuos juos veikti toliau.

Ši knyga rekomenduojama  vaikams nuo 9 iki 15 metų, tačiau užduotys parengtos taip, kad būtų  paprastos ir suprantamos bet kokiame amžiuje. Taip pat ji bus naudinga tėvams, pedagogams ir kitiems specialistams, dirbantiems su vaikais ir paaugliais.

Kuo ypatinga ši edukacinė knyga?

  • Knygą sudaro 15 pamokų. Tai penkiolika svarbiausių klausimų, kurie kyla vaikams ir paaugliams. Klausimai atrinkti vadovaujantis autorės profesine patirtimi, dirbant su vaikų ir paauglių grupėmis bei individualiai.
  • Vienai pamokai skirti du puslapiai. Todėl patogu atlikti būtent tą pamoką, kurią nori išmokti skaitytojas.
  • Vienos pamokos skaitymui ir užduočių atlikimui užteks 5 minučių. Autorė vadovaujasi prinicipu, jog geriau skirti kelias minutes per dieną ir nuolat augti, tobulėti, nei stovėti vietoje ir svajoti apie didelius planus ar rezultatus. 
  • Kiekvienoje pamokoje yra daug juodai paryškintų žodžių. Taip elgtąsi sąmoningai, norint atkreipti jaunojo skaitytojo dėmesį į esminius dalykus.

Ką rasite šioje edukacinėje knygoje?

Spauskite čia ir susipažinkite su edukacinės knygos ištrauka.

Kuo naudinga ši edukacinė knyga Jūsų vaikui?

  • Knygoje pateiktos asmeninio augimo pamokos padės jaunajam skaitytojui geriau pažinti ir suprasti save, labiau pasitikėti savimi.
  • Atliktos užduotys mokys ir įkvėps skaitytoją ieškoti atsakymų veikiant, kuriant, dalyvaujat.
  • Kiekviena atlikta užduotis suteiks Jūsų vaikui džiaugsmo ir pasididžiavimo savimi.

Atsiliepimai apie šią edukacinę knygą:

Lengvas ir paprastas “namų darbas” vaikams, kuris įtrauks ir tėvus į šį žaismingą procesą. Daug kūrybinių užduočių, kurios labai prisidės prie asmenybių augimo ir toliaus skatins vaikus pažinti, atrasti, pritaikyti ir savo pavyzdžiu įkvėpti savo draugus. Linkiu, kad į šį procesą įsitrauktų visi: vaikai, jų tėvai ir mokytojai. Taip augs visi trys, o tarpusavio ryšys bus tik stipresnis.

Povilas Petrauskas,
ICF koučingo specialistas,www.petrauskas.pro

Manau, kad ši knyga puikus  vadovas motyvuotiems ir siekiantiems tikslo vaikams bei paaugliams. Na, o tiems, kurie neturi tiek motyvacijos, ryžto ir noro ką nors gera nuveikti dėl savęs, labai rekomenduočiau dirbti, pagal knygoje pateiktą metodiką, kartu su tėveliais, seneliais ar draugais. Kai turi palaikymo komandą, žymiai lengviau irtis pirmyn, tobulėti ir pasiekti savo tikslų.  Jei  dabar išmoksi šias pamokas, gyvenime bus labai lengva siekti tikslų, kopti karjeros laiptais ir įgyvendinti savo svajones. Kai imsi veikti, pastebėsi, kaip auga tavo savivertė, gerėja nuotaika,  tu tampi lyderiu ir atveri duris sėkmei. Rekomenduoju knygoje pateiktas pamokas paversti įpročiu.

Lidija Mačiūnienė,
trijų vaikų mama, vaikų radijo įkūrėja ir vadovė, 
Emocijų paleidimo centro trenerė, lektorė ir konsultantė

Man labai patiko! Manau sužavės paauglius, jų tėvus, pedagogus. Nes pateikta paprastai, trumpai, aiškiai. Skatina pasitikėti savimi. Tarsi švelniai stumteli - ne įkyriai, o draugiškai. Žadina smalsumą, norą išbandyti. O uždaram paaugliui - kaip  tik. Forma kaip dienoraščio. Ir tikrai sudaro sąlygas patirti sėkmę.

                                            Kristina Žvigaitienė,
dviejų mergaičių mama, pradinių klasių mokytoja

Autorė pristato savo darbo patirtį neįprastoje formoje - tai minimalios savianalizės ir saviugdos pratybų vadovėlis. Imk, skaityk, pildyk, stebėk, džiaukis, turėk sėkmę savo rankoje. Tai vadovėlis, norintiems efektyviau tvarkytis savo gyvenime, rasti atsakymus į išsikeltus klausimus, jaustis sėkmingais įveikiant ir mažas, ir dideles kliūtis, o pasirinktą metodą kartojant ne vieną kartą, paversti jį savo asmeniniu įgūdžiu.

Ilona Atkočaitienė,
socialinė pedagogė metodininkė

Pamokos užvedančios, kupinos motyvacijos, trumpos ir konkrečios. Čia nurodyti tikslūs veiksmai, kurių turi imtis čia ir dabar, kad pasiektum norimą rezultatą.  Manau, savęs pažinimas reikalingas visiems, norintiems labiau pamilti save.

Salvinija Lukšienė,
psichologė

Kaip įsigyti šią edukacinę knygą?

Jei KNYGĄ ATSIIMSITE PATYS (Šiauliuose), vienos knygos kaina 6 eur. Atidžiai užpildykite žemiau esančią formą, pasirinkdami tipą be siuntimo ir nurodydami knygų kiekį. Po apmokėjimo su jumis susisieksime ir sutarsime, kaip atsiimsite užsakymą. 

Jei užsakote KNYGĄ SU SIUNTIMUatsiųsime į artimausią jums OMNIVA paštomatą visoje Lietuvoje per 4 d.d.. Žemiau esančioje registracijos formoje atidžiai užpildykite visus laukelius ir pastabose nurodykite savo tikslų adresą arba jums artimausią OMNIVA paštomatą (paštomatų sąrašą rasite čia). Siuntimo kaina 3 eur. 
DĖMESIO, jei norite, užsisakyti daugiau nei vieną knygą su siuntimu, rašykite info@laimivisi.lt  

Suteikite savo vaikams galimybę patirti sėkmę jau dabar!

 

*Pildydami šią formą Jūs sutinkate, kad Jūsų duomenys būtų saugomi ir apdorojami šioje svetainėje. Taip pat prieš paliekant savo duomenis prašome susipažinti su mūsų Privatumo politika.

...atgal

Registracija