Naujienų prenumerataJurgita Juknaitė-Kozlova

Jurgita Jukanitė - Kozlova – socialinio emocinio ugdymo specialistė, knygos "Sėkmė per 5 minutes! Greitos asmeninio augimo pamokos vaikams ir paaugliams" autorė, VšĮ “Laimi Visi” steigėja ir vadovė, turinti socialinių mokslų magistro (socialinės pedagogės ir psichologės) išsilavinimą. Įvairiapusė profesinė patirtis - 15 metų. Lektoriavimo ir grupinių užsiėmimų vedimo patirtis – daugiau kaip 300 ak.val.

Jurgita domisi socialine ir ugdymo psichologija, teorinėmis ir praktinėmis metodikomis, padedančiomis žmogui nuolat tobulėti, siekti tikslų ir geresnės gyvenimo kokybės. Ji yra sertifikuota “TOC fo Education” (Apribojimų teorijos) lektorė (koučerė), sertifikuota sąmoningumo žaidimo Points of You Explorer programos trenerė.

Šiuo metu Jurgita vadovauja įstaigai “Laimi Visi”, rengia edukacines įgūdžių programas ir priemones vaikams ir paaugliams, veda edukacinius mokymus, grupinius ir individualius užsiėmimus moksleiviams.

Ankstesnė profesinė patirtis: UAB Saviugdos Mokykla direktorė, TOC for Education projekto lektorė, Intelektualaus Fitneso Klubų dėstytoja, psichologijos mokytoja Šiaulių Universiteto gimnazijoje, socialinė pedagogė vaikų globos namuose ir  bendrojo lavinimo vidurinėje mokykloje.

Jurgitos vedamų mokymų ir edukacinių užsiėmimų dalyvių ATSILIEPIMAI.

...atgal