Naujienų prenumerataJurgita Juknaitė-Kozlova

Jurgita Juknaitė - Kozlova – socialinio emocinio ugdymo specialistė, knygos "Sėkmė per 5 minutes! Greitos asmeninio augimo pamokos vaikams ir paaugliams" autorė, VšĮ “Laimi Visi” steigėja ir vadovė, turinti socialinių mokslų magistro (socialinės edukologijos; socialinės pedagogikos ir psichologijos) išsilavinimą. Įvairiapusė profesinė patirtis - 20 metų. Lektoriavimo ir grupinių užsiėmimų vedimo patirtis – daugiau kaip 500 ak.val. 

Jurgita domisi socialine ir ugdymo psichologija, teorinėmis ir praktinėmis metodikomis, padedančiomis asmenybei nuolat augti, tobulėti, siekti tikslų ir emocinės gerovės. Ji yra sertifikuota “TOC fo Education” (Apribojimų teorijos) lektorė (koučerė), sertifikuota sąmoningumo žaidimo "Points of You" Explorer programos trenerė.

Šiuo metu Jurgita rengia edukacines, socialinių emocinių įgūdžių programas ir priemones vaikams ir paaugliams, rašo šviečiamojo pobūdžio tekstus, veda edukacinius mokymus, grupinius ir individualius užsiėmimus moksleiviams. Jurgitos mokymuose, programose ir užsiėmimuose jau dalyvavo per 4000 vaikų ir jaunimo. 

Ankstesnė profesinė patirtis: UAB Saviugdos Mokykla direktorė, "TOC for Education" projekto lektorė, psichologijos mokytoja gimnazijoje, socialinė pedagogė vaikų globos namuose ir  bendrojo lavinimo mokykloje.

Jurgitos vedamų mokymų ir edukacinių užsiėmimų dalyvių ATSILIEPIMAI.

...atgal