Naujienų prenumerataApie “Laimi visi”

“Laimi Visi“  – edukacinė įmonė, paremta idėja, kad kiekvieno žmogaus gyvenimas ir tarpasmeniniai santykiai gali būti, ir turi būti  harmoningi. Mūsų veikla nukreipta į socialinį emocinį žmogaus ugdymą. 

Idėja, įkurti tokią įstaigą kilo iš gyvenimiškos ir profesinės patirties, pastebėjus, kad tiek vaikai, tiek suaugusieji dažnai patiria asmeninių, vidinių problemų, sunkumų tarpasmeniniuose santykiuose, nes trūksta socialinių emocinių įgūdžių. Augdamas žmogus gyvenimiškų įgūdžių mokosi iš aplinkos, įgaudamas vis daugiau ir daugiau patirties. Tačiau dažnai tokios patirties neužtenka tam, kad santykiai su kitais žmonėmis ir pačiu savimi būtų harmoningi. Būtina tobulinti savo gyvenimo įgūdžius, ugdyti socialinį ir emocinį intelektą, mokytis efektyviai mąstyti. 

Kas yra socialiniai emociniai arba gyvenimo įgūdžiai? Tai savęs ir kitų žmonių pažinimas, sąmoningumas, harmoningas bendravimas, efektyvus mąstymas, asmeninis aktyvumas ir savo tikslų realizavimas visą gyvenimą.

Išlavinti socialiniai emociniai įgūdžiai ir efektyvus mąstymas padeda bet kokioje situacijoje, bet kokiuose santykiuose, problemose ar konfliktuose rasti win – win sprendimą, kai laimi abi pusės. Būtent iš šio suvokimo ir kilo įstaigos pavadinimo idėja „Laimi Visi“.

Mūsų veikla paremta asmenine ir profesine patirtimi. Savo veiklose, edukacijose ir mokymuose taikome TOC  for Education (Apribojimų teorija)  metodiką, koučingo idėjas ir sąmoningumo žaidimą Points of You, sėkmingos tėvystės įgūdžių ugdymo programas, emocijų paleidimo, emocinio intelekto ir gyvenimo įgūdžių lavinimo technikas bei nuolatinio asmens tobulėjimo principus.

Mūsų misija – vaikų, paauglių, jaunimo ir suaugusiųjų socialinis ir emocinis ugdymas, gyvenimo įgūdžių tobulinimas, sąmoningumo ir efektyvaus mąstymo lavinimas.

Mūsų vizija -  harmoninga asmenybė ir šeima, gebanti nuolat gerinti savo gyvenimo kokybę ir auginanti atsakingus, sąmoningus, aktyvius, efektyviai savo tikslų siekiančius vaikus.

Mūsų tikslas – padėti vaikams, paaugliams, jaunimui, tėvams ir kitiems suaugusiems kurti harmoningus tarpasmeninius santykius ir gerinti gyvenimo kokybę, tobulinant socialinius emocinius įgūdžius bei mąstymo efektyvumą mokymų, edukacijų, konsultacijų ir projektų pagalba.

...atgal