Naujienų prenumerataSeminaras tėvams "NUMEROLOGIJA AUKLĖJANT VAIKUS"

Seminaras tėvams "NUMEROLOGIJA AUKLĖJANT VAIKUS"

Tai unikalus, autorinis, analogų Lietuvoje neturintis, seminaras tėvams, norintiems geriau pažinti savo vaiką,  rasti tikrai veikiančių  auklėjimo ir ugdymo būdų, kurie tiktų būtent jų vaikui!

 

Sakysite, jog tai dar vienas seminaras vaikų ugdymo tema? Taip, tiesa, literatūros, seminarų ir užsiėmimų tėvams, auginantiems vaikus, Lietuvoje iš tiesų netrūksta. Auklėjimo, ugdymo būdų ir metodų pasiūla taip pat didžiulė. Tačiau kodėl vieniems jie veikia, kitiems ne? 

Ar kada susimąstėte, kodėl vienose šeimose vaikai nuolat serga, o kitose džiaugiamasi puikia vaikų sveikata? Kodėl vieniems tėvams vaikai nuolat sukuria begalę problemų ir nusivylimų, o kiti tėvai nuolat didžiuojasi ir džiaugiasi savo vaikais?     Viskam yra paaiškinimas!

Nekantraujate sužinoti, kaip tai susiję su numerologija?

Skaičiai supa mus kasdien, todėl jų įtaka mūsų gyvenimui, asmenybei, veiksmams ir sėkmei yra didžiulė. Viskas, kas vyksta ar nevyksta, kokie esame arba nesame, turi priežastis ir pasekmes.

Tačiau šiandien siūlome Jums pradėti naują savo vaikų ugdymo etapą!

Ką gausite šiame seminare?

  • Atskleisite savo vaiko skaičius ir jų reikšmę;
  • Sužinosite, kaip rasti veiksmingų susikalbėjimo su savo vaiku būdų;
  • Aptarsime, ką daryti, kad Jūsų vaikas būtų savarankiškesnis, sąmoningesnis, atsakingesnis ir sėkmingesnis.  

Dėmesio! Numerologija gali atskleisti Jums labai daug, jei tai bus Jūsų ir Jūsų vaiko asmeniniai skaičiai.

Tad seminaro metu norime pateikti kuo mažiau bendros informacijos ir kuo daugiau tik Jums svarbių detalių. Todėl seminaro dalyvių skaičių apribojame iki 20 dalyvių!

Jei esate drąsūs tėvai, siekiantys įveikti visus tėvystės iššūkius ir kasdien džiaugtis savo vaikais, mes Jūsų laukiame!

Kada ir kur vyks seminaras?

Šiuo metu neorganizuojame! 

Kokia Jūsų investija?

Jūsų investicija –  15 Eur

REGISTRUOKITĖS DABAR! Visos vietos bus greitai užpildytos!

Seminaro autorius ir lektoriusPavel Kozlov, Rygos numerologijos mokyklos atstovas, numerologijos praktikas, verslininkas, vyras ir dviejų vaikučių tėtis bei tiesiog charizmatiškas lektorius.

Seminaras vyks lietuvių kalba.

DATA: Šiuo metu neorganizuojame! 
LAIKAS:
TRUKMĖ: iki 3 valandų.
VIETA: Šiauliai
INVESTICIJAVieno dalyvio bilietas 15 EUR
   
                   Šeimos (mamai ir tėčiui) bilietas 24 Eur

*Pildydami šią formą Jūs sutinkate, kad Jūsų duomenys būtų saugomi ir apdorojami šioje svetainėje. Taip pat prieš paliekant savo duomenis prašome susipažinti su mūsų Privatumo politika.

...atgal

Registracija