Naujienų prenumerataSocialinius emocinius įgūdžius bei talentus stiprinanti vaikų vasaros stovykla

Socialinius emocinius įgūdžius bei talentus stiprinanti vaikų vasaros stovykla

Po tokių emociškai sunkių mokslo metų, po gausybės prie ekranų praleistų valandų ir dienų, jūsų vaikai tikrai nusipelnė kitokio laiko – nuotykių ir prasmingų vasaros patyrimų. Šiemet esu pakviesta prisidėti prie kitokios stovyklos programos kūrimo. Stovyklos, kuri pažadins vaikų širdyse šviečiančią saulę. Smalsu, apie ką tai?

Stovyklos „Saulės žybsnis“ iniciatorė ir organizatorė Rasa Povilavičienė teigia, kad tai bus stovykla „apie saulę, kuri šviečia kiekvienoje asmenybėje, tik reikia, kad ja kažkas tikėtų, mylėtų ir džiaugtųsi“. Dalyvauti gali 7 – 16 metų vaikai ir jaunimas. Vyks net penkios stovyklos pamainos.

Specialistų kruopščiai parengta stovyklos programa

Nuostabios gamtos apsupty visą savaitę vaikai ne tik pramogaus ir žais, bet ir gaus daug naudos iš kruopščiai specialistų ruošiamos programos. Planuojamos ne tik judrios ir atpalaiduojamosios veiklos, komandiniai žaidimai, šou ir edukacijos, bet ir asmeninių talentų pažinimo, kritinio mąstymo bei socialinio emocinio ugdymo programos. O vaikams atrodys, kad jie tiesiog žaidžia ir smagiai leidžia laiką.

Socialinio emocinio ugdymo valandėlės

Šioje stovykloje esu atsakinga už socialinio emocinio ugdymo programos parengimą. Tai bus specialiai šiai stovyklai parengtos SEU valandėles, paremtos patyriminėmis užduotimis, komandiniais ir kūrybiniais žaidimais. Tai padės vaikams geriau pažinti save ir savo emocijas, labiau pasitikėti savimi, kūrybiškai mąstyti, mokytis užmegzti ir išsaugoti draugystę, lengviau spręsti gyvenimiškus sunkumus.

Nebus jokių nuobodžių paskaitų! Mano apmokyti stovyklos vadovai praves smagius užsiėmimus, o vaikams atrodys, kad jie tiesiog žaidžia. Laukite iš šios stovyklos sugrįžtančio laimingesnio, labiau savo jėgomis pasitikinčio ir brandesnio savo vaiko!

Plačiau apie stovyklos „Saulės žybsnis“ programą, pamainas ir komandą skaitykite www.sauleszybsnis.lt

 

Jurgita Juknaitė - Kozlova

...atgal