Naujienų prenumerataTOC for Education mokymai tėvams

TOC for Education mokymai tėvams

Šiais metais Lietuvoje pradėtas įgyvendinti projektas „TOC for education“ metodikos taikymas bendrojo lavinimo mokyklos bendruomenėms per netradicines ugdymo formas. Šiame projekte dalyvauja apie 1000 Lietuvos moksleivių, keli šimtai pedagogų ir moksleivių tėvų, o VšĮ “Laimi visi’ steigėjos čia dalyvauja kaip šio lektorės.

Šiauliuose susirinko ir mokėsi šauni tėvų grupė. Mamos ir tėčiai turėjo galimybę ne tik susipažinti, bet ir įgauti įgūdžių naudotis efektyviais mąstymo įrankiais, padedančiais greičiau rasti sprendimus, numatyti ir atskleisti elgesio pasekmes, efektyviau spręsti konfliktus.

„TOC for education“ metodika yra naudojama 22 pasaulio šalyse. Tai gerai ištobulintos efektyvaus mąstymo programos ir priemonės daugeliui paslaptingais pavadinimais: išsisklaidančio konflikto debesis, loginė pasekmių šaka, ambicinio tikslo medis.

Visų šių mąstymo įrankių privalumas yra tas, kad jie turi specialias loginio mąstymo vizualizavimo schemas. Žinant ir naudojant jas kiekvieno žmogaus mąstymas įgauna labai konkretaus ir nuoseklaus proceso pavidalą, kuris neišvengiamai priveda prie teisingų sprendimų.

Įvaldžius ir naudojant „TOC for education“ metodus ir įrankius galima surasti sprendimus daugeliui mus ištinkančių konfliktų „Win-win“ būdais, įžvelgti daugelį ateityje mus galinčių užklupti neigiamų pasekmių ir jų išvengti.
 

...atgal