Naujienų prenumerataMano marškinėliai |Edukacinės kūrybinės savęs pažinimo dirbtuvės

Mano marškinėliai |Edukacinės kūrybinės savęs pažinimo dirbtuvės

Edukacinis kūrybinis savęs pažinimo ir atskleidimo kitiems užsiėmimas 1 - 4 klasių mokiniams.

Šios savimonės kompetencijos yra svarbi emocinio intelekto (socialinio emocinio ugdymo) dalis. Ar pažįstu save? Ar gerai žinau, kas man patinka, o kas ne? Kokios mano stipriosios ir silpnosios pusės? Kokį save noriu atskleisti kitiems?

Sėkmės kelias prasideda nuo savęs pažinimo. Tik gerai suprasdami savo jausmus, mintis, nuostatas, elgesį, galime mokytis valdyti save, siekti tikslų ir kurti gražius santykius su kitais žmonėmis.

Edukacijos tikslas – ugdyti mokinių kūrybingumą ir savimonės (savęs pažinimo) kompetencijas,  kuriant asmeninių marškinėlių eskizą ant popieriaus.

Kaip vyksta šios kūrybinės savęs pažinimo dirbtuvės?

Pradėsime nuo patyriminių žaidimų, kurie padės vaikams geriau pažinti save, suprasti, ką gali apie save atskleisti ir pasakyti kitiems. Užsiėmimo kulminacija – kūrybinė užduotis. Vaikai gaus marškinėlių eskizo šablonus iš popieriaus, ant kurių bus pažymėti laukeliai su klausimais, padėsiančiais atskleisti tam tikrus dalykus apie save: būdo savybes, bruožus, pomėgius, pasiekimus, svajones, požiūrį ir pan. Naudodami norimas spalvinimo priemones ar/ir koliažo techniką, dalyviai pieš, įdomiai užrašys, spalvins ir klijuos juos kaip asmenybes atskleidžiančius dalykus. Po to vyks refleksija ir aptarimas, galėsime grožėtis vienas kito unikalių asmeninių marškinėlių eskizais.  

Edukacijos nauda vaikams:

  • suvoks, kaip svarbu pažinti save,
  • patirs, ką reiškia pristatyti ir atskleisti save kitiems,
  • išbandys dizainerio vaidmenį ir sukurs unikalių asmeninių marškinėlių eskizą ant popieriaus,
  • įgys kultūrinės, socialinės emocinės patirties,
  • lavins savimonės (savęs pažinimo) kompetencijas ir kūrybiškumą,
  • stiprins pasitikėjimą savimi ir motyvaciją.

Programa užsakoma 15 - 30 moksleivių grupei. Atvykstame į jūsų švietimo įstaigą visoje Lietuvoje.

Programos trukmė:  apie 60 min.

KAINA grupei: nuo 80 eur/val. (kaina derinama individualiai) 

Programos lektorė ir edukatorė: Jurgita Juknaitė – Kozlova

Jei norite užsakyti programą, susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@laimivisi.lt ar telefonu 8682 54818 (Jurgita), arba užpildykite žemiau esančią registracijos formą, ir mes su Jumis susisieksime.

 

*Pildydami šią formą Jūs sutinkate, kad Jūsų duomenys būtų saugomi ir apdorojami šioje svetainėje. Taip pat prieš paliekant savo duomenis prašome susipažinti su mūsų Privatumo politika.

...atgal

Registracija