Naujienų prenumerataŽaidimai ant popieriaus | Edukacinė programa

Žaidimai ant popieriaus | Edukacinė programa

Edukacinė programa 1 – 8 klasių mokiniams.

Žaidimai – ne tik vienas smagiausių būdų leisti laisvalaikį, tačiau ir vienas geriausių būdų mokytis!

Ko moko žaidimai ant popieriaus? Sukoncentruoti ir išlaikyti dėmesį, pastabumo, reakcijos, lavina atmintį, kūrybiškumą, loginį ir kritinį mąstymą, komandinius įgūdžius, gebėjimą siekti tikslų ir net stiprina ryšį tarp žaidžiančiųjų! Žaidimai ant popieriaus aktyviai stimuliuoja vaiko smegenų darbą ir tuo pačiu leidžia patirti daug teigiamų emocijų.

Tačiau šiandieniniame vaikų ir paauglių pasaulyje paprastus žaidimus vis dažniau pakeičia kompiuteriniai žaidimai ir išmanieji telefonai. O ką, jei valandėlei vaikai persikeltų į savo tėvų vaikystę ir išmoktų žaisti paprastus, bet smagius žaidimus, kuriems tereikia popieriaus ir tušinuko? Anksčiau, kai nebuvo kompiuterių ir mobiliųjų telefonų, tokie žaidimai buvo itin populiarūs tarp to meto vaikų ir paauglių.

Tad kviečiame vaikus nusikelti 30 – 40 metų atgal ir išbadyti smagių žaidimų ant popieriaus! “Laivų mūšį“ ir „kartuves“ žino, ko gero, beveik visi vaikai, o ar teko žaisti – „plotelius“, „mūšį“, „mūšį prie upės“, lenktyniauti arba žaisti futbolą ant popieriaus?

Žaidimai parenkami atsižvelgiant į edukacijos dalyvių amžių!

Edukacijos metu:

  • aptarsime, kokią naudą turi žaidimai ir kokius žaidimus žaisdavo vaikų tėveliai,  
  • porose ir komandose išmoksime žaisti 3 – 4 naujus žaidimus ant popieriaus,
  • lavinsime dėmesį, koncentraciją ir vaizduotę,
  • nuotaikingai, kultūringai ir prasmingai praleisime laiką.

Edukacijos nauda:  vaikai žinos naujų būdų, kaip įdomiai, naudingai ir prasmingai leisti laiką su draugais be telefonų ir kompiuterių; praplės kultūrinį akiratį; ugdys sąmoningumą; lavins dėmesio koncentraciją, kritinį ir kūrybinį mąstymą bei vaizduotę; tobulins bendravimo įgūdžius.

Programa užsakoma 20 - 30 mokinių grupei. Atvykstame į Jūsų švietimo įstaigą beveik visoje Lietuvoje.

Programos trukmė - 45-60 min.  

KAINA grupei: 130 eur/val. 

Programos rengėja ir edukatorė: Jurgita Juknaitė – Kozlova

 

Jei norite užsakyti programą, susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@laimivisi.lt ar telefonu 8682 54818 (Jurgita), arba užpildykite žemiau esančią registracijos formą, ir mes su Jumis susisieksime.

...atgal

Registracija